Genel

Hoşgeldiniz

Merhaba arkadaşlar Genç Yazılımcı sitesini hoş geldiniz, bu siteyi açmak için biraz geç kaldık ama sonunda açabildik. Genç Yazılımcı sitesinde sizler yapmayı planladığım bir kaç bir şeyler var umarım bu planladıklarımı yapabilirim. Planladıklarım ise;

Blog

Sizler için vakit buldukça yazılımcılar için yazılar ve hayatımdan yaşadıklarım veya yazılımcı bir birayin yaşanması olası şeyler paylaşmaya çalışacağım.

Blog Kategorileri:

şimdilik bu kadar kategori yeterli diye düşünüyorum başlangıç için fena olmaz tabi ki çok fazla kategori eklemek isterdim kendi alanım dışına çıkmak istemiyorum diğer programlama dilleri ile ilgilenmediğim için sizlere yanlış bilgi vermek istemiyorum. Bu konuda bir çok web sitesinde gördüm tek adminden 10’dan fazla alanda yazı yazıyorlar ama ne kadar doğru orasını bilmediğim için bir şey diyemem ama ben bu konu daha tedbirli olacağım. (Sayfamızda bu kategoriler dışında veya yukarı belirtilen kategorilerde yazı yazmak isteyen olursa gencyazilimcim@gmail.com adresinden bize ulaşabilirler)

Kod parçacıkları

Sizler için vakit buldukça html, css, javascript, python ve php dilleri ile kısa ve öz kodlar yazacağım. Bu kodları oldukça en basit hale ve projelerinizde kullanıma uygun hale getireceğim. Tabi ki burada da sizler için internette hazır olan kodları tekrar buraya yazmayacağım onlar zaten var ben ise sizlere kendi yazdığım kendim geliştirdiğim kod parçacıklarını yazacağım.

kod parçacığı

Çekilişler

İnstagram sayfamızdan yaptığımız çekilişleri buradan da yapmak istiyorum bu konuda ulaşmak isteyen eğitmenler yukarıda bıraktığım e-mail adresinden bana ulaşabilirler.

Genç yazılımcı instagram çekilişleri
Genç yazılımcı instagram

Ne Nedir?

Ne Nedir kısmında kendim de bilmediğim konular hakkında araştırma yaparak sizlere oldukça net bilgiler vermek istiyorum bu sayede sizlerle birlikte bende öğrenmiş olacağım. Ne nedir bir kategori olacaktır.

Röportaj

Röportaj bölümünde ise bazı eğitmenler ve yazılım dünyasında tanınmış olan hocalarımızla yapacağımız röportaj ile sizin sorunlarınıza bir yanıt olmuş olacaktır.

forum

Aklınıza takılan soruları veya sorunların burada bulabileceksiniz. Henüz faaliyette değil fakat en kısa sürede faaliyette olacaktır.

Reklam

Şu anlık reklam almayı veya reklam koymayı düşünmüyoruz her ne kadar kendimde reklamdan nefret etsem de fakat şöyle bir durum var; reklamdan gelen para ile web sitemizin daha hızlı bir sunucuya taşımayı düşünüyorum, daha sonra ise bu reklam gelirlerinden sizlere kitap veya Udemy kursu gibi hediye etmeyi düşünüyorum. Bunun dışında kendi alan adını ve hosting parasını karşılamayı ümit ediyorum. Desteklerinizi bekliyorum.

Son olarak

Bu sitede ilk yazım olacak, yazım yanlışları olduysa kusura bakmayın ama oldukça dikkat etmeye çalışacağım. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın ha 🙂

Unutmayın! Paylaşmak; kazanmanın en hızlı ve kolay yoludur. Bir sonraki blog’ta görüşmek dileğiyle esen kalın.

Bu makale yardımcı oldu mu?
EvetHayır

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir